Tel: (0454) 225 71 13 & Fax: (0454) 225 71 14

Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Firmamız,01,05,2007 yılında LİDER DEKORATİF DEMİR ÜRÜNLERİ KARADENİZ bölgesi yetkili bayii olarak GİRESUN’DA ; ‘’GİRESUN LİDER DEMİR FERFORJE’’ ismini alarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Demir çelik sektöründe ferforje ve diğer demir ürünlerini zengin çeşit ve yüksek kalite ile değerli müşterilerimize teminini gerçekleştirmekteyiz. Bölgedeki il ve ilçelere sipariş verilen ürünleri belirli günlerde istenilen yerlere sevk ederek zamanında teslimatını sağlamaktayız.1400 çeşit ferforje diğer demir gruplarından 240 çeşit ÜRÜN DEMİRLE İLGİLİ HERŞEY ...

Misyonumuz

Lider Demir olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranbaşdenetçi eğitim ve danışmanlık kılmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir. Ferforje, demir doğrama, çelik konstrüksiyon ve demir işçiliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz

Lider Demir, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız

Lider Demir olarak kalite politikamız kapsamında, doğruluk, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerini bir arada barındıran kalite politikamız, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusundadır.